Aerozol PLAK Nabłyszcza i Konserwuje – klasyk w akcji (wideo test)

„Wyplakować plastiki”. Niektórzy z Was spotkali się z takim pojęciem, gdy szło o wyczyszczenie kokpitu w samochodzie?  Stwierdzenie to powstało dzięki niebywałej popularności najbardziej rozpoznawalnego na rynku produktu do pielęgnacji plastiku – aerozolu PLAK Nabłyszcza i Konserwuje.

Aerozol PLAK Nabłyszcza i Konserwuje to produkt, który dzięki ogólnej dostępności i obecności na rynku od kilku dekad, obrósł legendami i mitami. Nadają mu one szereg dodatkowych, zadziwiających właściwości. Niektóre z nich, jak np.: korzystanie z PLAKA jako samostartu, czy produktu do awaryjnego dopompowania opon w autach terenowych, są poniekąd potwierdzone. Jednak w sieci jest jak na lekarstwo filmików, które w prosty i czytelny sposób pokazują, jak poprawnie i sprawnie wykorzystać ten produkt zgodnie z jego pierwotnym zastosowaniem. Którym jest pielęgnacja i konserwacja plastików we wnętrzu auta.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć taki filmik i pokazać wam, jak za pomocą kilku prostych porad i trików „wyplakować” plastiki w każdym samochodzie!

Zapraszamy do wideo: