PLAK Maxi Premium Ściereczki do szyb – Jak działają? Jak ich używać?

Ściereczki nawilżane do samochodu to produkty, które cieszą się dużym zainteresowaniem, ze względu na łatwość użycia, bezproblemowe przechowywanie i dobre działanie. Marka PLAK rozszerzyła swoją gamę chusteczek o linię PLAK Maxi Premium, w której znajdują się, między innymi Ściereczki do szyb.

Linia PLAK Maxi Premium wyróżnia się tym, że ściereczki produkowane są na bazie naturalnej i biodegradowalnej włókniny i mają duży rozmiar 24×22 cm. Uwagę zwracają również ich estetyczne, satynowe opakowania.

Postanowiliśmy sprawdzić ściereczki do szyb, które według producenta radzą sobie z większością zabrudzeń, nie zawierają alkoholu i pozwalają na szybkie usuwanie zabrudzeń. Dodatkowo, by do zera wyeliminować możliwość powstawania smug, wycieraliśmy na sucho ściereczkami suchymi, również od marki PLAK.

Przed ściereczkami stało niełatwe zadanie wyczyszczenia szyb w aucie, które oprócz normalnych zabrudzeń drogowych, mają również wewnętrzne zabrudzenia, spowodowane przez  nos przewożonego na co dzień psa… 😉

Zobaczcie sami, jak sobie poradziły: