Magazyn Błyskotliwy Kierowca Zima 2021/2022

Nowy numer Magazynu Błyskotliwy Kierowca na sezon Zimowy 2021/2022 już gotowy!

Najnowsza odsłona Magazynu Błyskotliwy Kierowca porusza kilka ważnych kwestii z zakresu zimowych płynów eksploatacyjnych. Pierwsza z nich dotyczy płynów chłodniczych. Artykuł pt. Jak zadbać o chłodnicę zimąpokazuje, jak ważne jest odpowiednie dbanie o układ chłodzenia, szczególnie podczas zimniejszych miesięcy, oraz wskazuje, jakich błędów się wystrzegać.

Kolejnym ważnym tematem są zimowe płyny do chłodnic. W najnowszym numerze dowiecie się Państwo jaką drogę odbywa płyn od samego pomysłu do gotowego produktu na półce sklepowej. Laboratorium oraz Zakład Produkcyjny PPH „PARYS”sp. z o.o. otwierają przed nami swoje progi i dzielą się wiedzą na temat szeroko pojętej produkcji płynów do spryskiwaczy.

Wszystkim, którzy chcieliby się zapoznać z szeroką ofertą zimowych płynów produkowanych przez PPH „PARYS”sp. z o.o. polecamy również artykuł prezentujący całą gamę tych produktów – naprawdę jest z czego wybierać!

Polecamy też artykuł otwierający, w którym znalazły się nowości w ofercie PPH „PARYS”sp. z o.o, takie jak m.in.: nowe zimowe płyny WINTER SPRINT, PLAK ICE BREAKER czy PRESTONE.

Przyglądamy się również akcesoriom do pielęgnacji pojazdu SONAX, kołu zapasowemu w aerozolu oraz „multitoolowi” wśród produktów czyszczących, jakim jest VINET.

Zapraszamy też do naszego Warsztatu DIY, gdzie za pomocą produktu marki QUIXX postaramy się własnoręcznie naprawić wyszczerbioną alufelgę.

Na samym końcu mamy przygotowany artykuł na 30-lecie firmy PPH „PARYS”sp. z o.o, który podsumowuje 3 dekady ciągłego rozwoju firmy. Znajdzie się w nim również klika ciekawostek o jej początkach, pierwszych produktach oraz kalendarium.

Magazyn Błyskotliwy Kierowca dostępny jest również za darmo w formie papierowej – pytajcie o niego w najlepszych sklepach i hurtowniach motoryzacyjnych w Polsce!

KLIKNIJ TU, BY PRZEJŚĆ DO WERSJI ONLINE MAGAZYNU BŁYSKOTLIWY KIEROWCA