Magazyn Błyskotliwy Kierowca Lato 2022

Od dzisiaj możecie przeczytać nasz nowy numer Magazynu Błyskotliwy Kierowca!
W najnowszym numerze znajdziecie wiele ciekawych artykułów. Mamy nadzieję że poszerzą Waszą wiedzę na temat produktów do pielęgnacji pojazdów, technik napraw DIY i auto detailingu.

Najnowszy numer Magazynu otwieramy artykułem przedstawiającym szeroką ofertę nowości, które pojawiły się, bądź pojawią lada moment na rynku. Wśród nich jest dużo produktów i akcesoriów SONAX, zestawów DIY marki QUIXX oraz nowe linie Holts – GUM GUN (do własnoręcznej naprawy tłumików) i serię kosmetyków samochodowych.

Zerkniemy też na ofertę płynów do mycia szyb PPH „PARYS” Sp. z o.o, wśród których znajdują się preparaty Plak i SONAX. Wszystkie płyny z oferty doskonale nadają się do mycia szyb samochodowych oraz świetnie sprawdzają się podczas mycia szyb i luster w domu – idealne na wiosenne porządki!

W dalszym artykule przedstawiamy kolejną część „warsztatu DIY”. Tym razem będziemy własnoręcznie naprawiać wgniotki parkingowe. Do tego zadania skorzystamy z Zestawu naprawczego do usuwania wgnieceń QUIXX.

Wejdziemy też w świat pielęgnacji lakieru. Proponujemy porównanie głównych cech i różnic pomiędzy najbardziej popularnymi typami produktów do zabezpieczenia i poprawy wyglądu lakieru. Mowa tu o woskach, „polimerach”, „ceramice” i najnowszej technologii „Si-carbon”.

Opowiadamy też o tym, jak wgryźć się w świat profesjonalnej pielęgnacji pojazdów – auto detailing. Z artykuły dowiecie się, skąd samodzielnie czerpać wiedzę, jak działają nowoczesne produkty profesjonalne i na czym polegają profesjonalne szkolenia, takie jak „Flex and SONAX Detailing Day”.

Przedstawiamy również nową recepturę jednego z najpopularniejszych płynów do chłodnic na świecie – Prestone Cor-Guard. Ta receptura posiada nowe inhibitory korozji, oraz dwa razy dłuższy okres ochrony silnika. Od teraz płyn do chłodnic Prestone chroni silnik przez 10 lat lub 480 000km!

Na końcu zaglądamy po raz kolejny do Zakładu Produkcyjnego PPH „PARYS”sp. z o.o. Podejrzymy tam cały skomplikowany proces produkcji płynu do spryskiwaczy. Począwszy od produkcji opakowania z granulatu, po ustawienie gotowego produktu na palecie i przewiezienie na magazyn, skąd trafi do sklepów.

Magazyn Błyskotliwy Kierowca dostępny jest również za darmo w formie papierowej. Pytajcie o niego w najlepszych sklepach i hurtowniach motoryzacyjnych w Polsce!

KLIKNIJ TU, BY PRZEJŚĆ DO WERSJI ONLINE MAGAZYNU BŁYSKOTLIWY KIEROWCA